Były BTC Dev Peter Todd Pytania Zcash Uzyskanie pożyczki PPP, Stojąc w kolejce z Maxem Keiserem i Peterem Schiffem

Peter Todd ma pytania do Electric Coin Company, dlaczego potrzebuje pomocy gotówkowej PPP i czy pandemia mogła wpłynąć na jego monetę Zcash.

Zcash otrzymuje pożyczkę na listy płac PPP
Max Keiser trzaska „krypto zdrajcami“, bokiem z Peterem Schiffem.
W swoim ostatnim tweecie, ekspert od łańcucha blokowego i były deweloper Bitcoin Core Peter Todd zakwestionował Zcash emiter Electric Coin Company, dlaczego wziął pożyczkę na listy płac PPP od rządu USA i jak chińska pandemia była w stanie wpłynąć na ich wirtualnej waluty.

Interesujące jest to, że Zcash jest anonimową kryptokur walutą, podobną do Monero, która ma pomóc użytkownikom uniknąć kontroli rządu.

Zcash dostaje pożyczkę na listy płac PPP

Electric Coin Company znalazła się wśród pozostałych siedemdziesięciu pięciu platform typu blockchain, które otrzymały od władz amerykańskich od 350 000 USD do 1 000 000 USD jako wsparcie płacowe.

Kilka firm otrzymało jednak znacznie więcej, tj. ConsenSys otrzymało od 5 000 000 USD do 10 000 000 USD. ShapeShift otrzymywał od 1 000 000 do 2 000 000 USD.

Peter Todd wziął na Twittera, aby omówić kwestię Zcash i wiele innych biorąc „świeżo wydrukowane USD“, które kryptońska społeczność została mocno zatrzaskać od ciągłego programu QE rozpoczął się wiosną.

W dokumentach finansowych firma jest oznaczona jako „Latynoska, kobieca własność“. Todd twierdzi, że firmy z tym opisem są ostatnio w wielu przypadkach traktowane preferencyjnie.

Sytuacja z Electric Coin Company staje się jeszcze bardziej interesująca, jak w przypadku Todda, ponieważ Zcash jest anonimową kryptokur walutą.

Bitcoin trafi 100.000 dolarów i zniszczy każdego, kto wejdzie mu w drogę: Max Keiser
Max Keiser trzaska „krypto zdrajcami“, bokiem z Peterem Schiffem.
W swoim czwartkowym programie na RT wokalista Max Keiser, maksymalista Bitcoin, również poruszył temat wiadomości o firmach DLT przyjmujących fundusze PPP od rządu USA, wskazując na Charles’a Hoskinsona, ShapeShift i ConsenSys z Cardano.

Keiser założył, że w ciągu kilku lat te i wiele innych projektów typu blockchain zniknie, a ich lunch zje Bitcoin.

Max Keiser i Peter Schiff wydają się być na tej samej stronie co wybitny krytyk Bitcoin Evolution Peter Schiff na ten temat.

Prezes Capital Euro Pacific ostro skrytykował również inny aspekt luzowania ilościowego, PPP, twierdząc, że te pożyczki na listy płac w zasadzie zwiększają zyski firm, które je biorą, nie potrzebując obiektywnie pieniędzy.

Posted in Börsengänge